10 Aralık 2020 13:15

Karpal tunel

Karpal tünel sendromu Merhaba doktor bey.benim iki elimde de 10 yıldır ileri derecede karpal tünel sınır sıkışması var.son zamanlarda iş yaparken kollarımı kaldırınca kollarımda güçsüzlük yorgunluk oluyor.omzuma kadar.merak ettiğim elimdeki sınır sıkışması kollarımda güçsüzlük yapar mı. Yoksa kollarımdaki güçsüzlük başka bir hastalıktan midir.tesrkkurler.

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Kudret Türeyen
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Şaban bey Sizi muayene edip tetkikleri incelemeden yorum yapmak doğru olmaz. Yakınınızdaki bir beyin cerrahi uzmanı ile görüşebilirsiniz. Geçmiş olsun

11 Aralık 2020 12:16
Soru Sahibi

Tmm dr bey.sadece karpal tunel kolda gucsuzluk yapar mi onu merak etmiştim.

11 Aralık 2020 13:55
Prof. Dr. Kudret Türeyen
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Geçmiş olsun

11 Aralık 2020 14:03