kg
Soru Sahibi
4 Ocak 2016 12:54

karın ağrısı

merhabalar ben 26 yaşında 1.5 yıllık evliyim eşimle 2 aydır korunmasız ilişki yaşıyoruz son 2 3 haftadır sürekli karnım ağrıyor sancılı ve kramp şeklinde mide bulantılarım oluyor ancak istifra etmiyorum genelde ishalde eşlik ediyor korunmasız ilişki ile alakalı mı bilmiyorum ama her gecen gün karın ağrısı artıyor artık gün içinde sürekli karnımda bir ağrı olmaya başladı adet düzenim yerinde herhangi bir sorun yok karın ağrılarım ilişkiden sonra başlayarak sürekli artmaya başladı yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba bishal olduğunuzdan bahsediyorsunuz karın ağrısı için öncelikle dahiliyede muayene olmalısınız

5 Ocak 2016 22:22