çr
Soru Sahibi
28 Kasım 2017 20:05

karın ağrısı tam boşalmama hissi makattan kan gelmesi

merhaba ben 20 yaşında bir bayanım.karnımda sürekli bir ağrı var ve günde 10 15 defa büyük tuvaletime çıkma isteği duyuyorum ve tam boşalamama hissi yaşıyorum. Karnımda sürekli şişlik var.Ve makattan kan geliyor 3 4 gündür büyük tuvaletimin rengi siyah geliyor herhangi bir ilaç kullanmıyorum. 2 tane doktora gittim 1 tanesi kolonoskopi yapılması gerektiğini söyledi ancak diğer doktorum yaşımın genç olduğunu zamanla şikayetlerimin geçeceğini kolonoskopiye gerek olmadığını söyledi.2 doktorumda makatta çatlak olduğunu belirttiler. sizce ne yapmalıyım kolonoskopiye gerek var mıdır ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Oktay İrkörücü
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Adana Şehir Hastanesinde Çalışıyorum. Başvurursanız yardımcı olmaya çalışırım. Geçmiş olsun

6 Ocak 2018 21:24