6 Aralık 2015 18:41

karaciger kan testi

hocam bende 5 aydan beri geçmeyen bir egzama var 5 aydır vücudum acaip bir dengesizlik içerisine girdi bu sebeble karaciger testi yaptırdım ve alt (alanin aminotransferaz ) n-ormal değer ( 10-40 ) sonuç 105 eos# normal değer ( *** *** ** ) sonuç 0.1 PDW normal değer ( 11.60- 13.70 ) sonuç 16.2 sonuçlarım hocam sizce nedeni ve tedavisi ne olabilir ve neyden kaynaklı olabilir nabmam lazım lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu testlerle bir tanı koymak imkansız bir gastroenteroloji uzmanı muayene olmalısın.

6 Aralık 2015 19:09