KB
Soru Sahibi
13 Nisan 2021 08:36

Kanlı sümüklü dışkı

Merhaba son tuvaletimde dışkım yumuşak ama sümüklü kanlı bi şekilde geldi.Ağrım,sızım,bulantım yok sadece gazım var ve dışkım sümüklü ve kanlı.Lütfen bu neden olur cevaplar mısınız?Daha önceleri hep normaldi fastfood tarzında acılı bi ürün yedim o sebep olabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, yaşınızla bağımlı olarak bir çok hastalıktan kaynaklı olabilir, tanı amaçlı muayene olmanız gerekli, getrekirse ileri tetkik yapılmalı.

13 Nisan 2021 09:18