KR
Soru Sahibi
31 Ağustos 2021 00:57

Kameraya yakalanma korkusu

Hocam iyi akşamlar. Benim bir sorum olacaktı. Bende bir takıntı mı desem kaygı mı desem, bunun gibi bir şey oluştu. Benim kaygım şu. Gün içinde zaman zaman herkesin yanlışlıkla açık yerlere gözünün kaydığı oluyordur. Zaten ben bilerek bakan bir insan değilim öyle dikip de bakmam. Hemen çevirim kafamı. Fakat ya birisi o anda fotoğraf çekiyorsa ve ben tam gözüm kaydığı anda fotoğrafın arka planında çıkarsam diye bir kaygı oluştu bende. Öyle bir fotoğrafı da sosyal medyalarda veya büyük sitelerde beni sapık olarak paylaşırlarsa diye korkuyorum. Normalde baş ediyordum takmıyordum fakat bugün bir adamın sokaktaki rastgele insanların fotoğrafını çekmesi ile ilgili bir video gördüm tekrar sıkıntı yapmaya başladım.

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Remzi Bey, Bu takıntısallıkla ilgili bir durum. Yönetemediğinizi düşündüğünüz süreç uzarsa lütfen yakınınızda bulunan bir meslektaşıma başvurun. Bu düşüncelerin doğru olmadığını siz de biliyorsunuz, ama yönetmekte zorlanıyorsunuz. Profesyonel destekle çözersiniz sıkıntınızı

3 Eylül 2021 12:25
KR
Soru Sahibi

Hocam çok teşekkürler ben kaygımın neden kaynaklandığını buldum ve şu anlık baş edebiliyorum. İyi günler

3 Eylül 2021 13:32

Harika. İyi bakın kendinize

3 Eylül 2021 14:04