IO
Soru Sahibi
12 Aralık 2019 19:43

Kalbin altından gelen ses

Hocam merhaba. Aylardır derin nefes alıp verdiğimde genellikle kalbimin hemen altından bazen sırtımdan fokurdama sesi gibi nasil tarif etsem bilmiyorum hani içi su dolu birşeye kamışla nefesini üflediğiniz de bir ses çıkar ya onun gibi bir ses cıkıyor. Akciğer filmi çekildi birşey çıkmadı kan tahlili birşey çıkmadı. Sadece derin nefes aldıgımda oluyor bu olay. Yasim 25 sigara kullanıyorum. Ne olabilir bu araştırmaktan kafayı yiyeceğim artık göğüs hastalıkları muayne oldum birşey yok diyip yolladı. Cevabınızi bekliyorum iyi gun ler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Gürkan Ertuğrul
Göğüs Hastalıkları , Tüberküloz, Allerjik Hastalıklar

Sayın ILKAY, Tarif ettiğiniz şikayetin göğüs hastalıkları karşılığı var ancak akciğer filminde ciddi bulgular gösterir. Meslektaşımın sizi tekrar dinlemesi uygun olacaktır. Saygılarımla

16 Aralık 2019 11:10