SE
Soru Sahibi
4 Temmuz 2018 23:54

Kadın Doğum uzmano

Merhabalar ben 9 ay oldu evlıyım gebe kalamıyorum yumurtalıgımda küçük küçük kıstler var ve ben adet sokturucu kulanmadan adet olamıyorum ama gebe kalmak ta ıstıyorum sızce ılacı bırakmalı mıyım ılac gebelıge engeller mı

1 cevap
Cevaplar (1)

Ebru hanım merhaba. Bu konuyu kadın doğum uzmanınızla konuşmanızı öneririm. Eğer kullandığınız psikiyatrik bir ilaç varsa da şehir hastanesine giderek bir psikiyatristten bilgi almanızı öneririm. İyi günler dilerim.

12 Temmuz 2018 17:04