ÖB
Soru Sahibi
6 Mayıs 2021 08:16

Kabızlık sorunu

Hocam merhaba; yaklaşık bir ay önce koksiks kemiğimi sert bir yere çarpma sonucu şiddetli ağrım oluştu bu nedenle koksiks emar çekildim ve raporu size iletmek isterim asıl sorum, bu olaydan sonra bağırsak sorunum oluştu ve kabızlık yaşıyorum bu durumun çarpma sonrasinda olması bagirsaklarima bir zarar verdiği anlamına gelir mi? Emar sonuc:pararektal alanda minimal sıvı,koksikste sakrokoksigseal bileşke düzeyinde yaklaşık 137 derecelik açılanma oluşturan hafif antireora angülasyon ve alt uçta sağa deviasyon yazmakta yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Bu şekilde bağırsaklarınıza zarar veremezsiniz Burçak Hanım. Kuyruk sokumu kemiğine travma sonucu oluşmuş bir durum. Sevgiler... Dr. Sezai Leventoğlu

21 Mayıs 2021 18:01