KS
Soru Sahibi
9 Temmuz 2021 10:20

İyileşme süreci

Merhaba, Memedikleştirme ameliyatını yazın olmak gerçekleştirmek sorun olur mu? İyileşme süreci ne kadar? Yurtdışında yaşıyorum, kaç gün Adana’da kalmam gerekiyor.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Güllü Korkmaz Solmaz
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhabalar. Yaklaşık 3-4 hafta boyunca(yara iyileşmesi devam ettiğinden) dikiş hattınızı sıcaktan, sürtünmeden ve terlemeden korumanız gerekecektir. Yine havuz ve deniz sezonu olduğundan yaklaşık 3 hafta boyunca bu faaliyetlerden uzak durmanız gerekecektir. Yaz döneminin tek handikapı budur. Klimalı serin bir ortamda rahatlıkla atlatılabilecek bir süreçtir. Ameliyat sonrası 1 hafta-10 günlük takip sürecini Adana’da geçirmeniz yeterli olacaktır. İyi günler dileriz

9 Temmuz 2021 15:44
KS
Soru Sahibi

Merhaba, Meme dikleştirme amelyatının fiyatını öğrenebilirmiyim? Ona göre randevu talep edecektim.

29 Temmuz 2021 08:28
Op. Dr. Güllü Korkmaz Solmaz
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhabalar. *** *** ** 67 nolu klinik telefonumuz üzerinden arayarak hem ücret bilgisi alabilir hem de randevu oluşturabilirsiniz. Görüşmek dileği ile iyi günler dileriz

29 Temmuz 2021 12:52