TK
Soru Sahibi
11 Ekim 2021 19:05

İşitme kaybı

Hocam kolay gelsın benım sorum işitme ile ilgili bır yıldır bu sorunu yaşıyorum sag kulagım yüzde 60 bir kayıp var işitme cihazı onerdi gittiğim doktorlar fakat işitme cihazlarından fayda görmedim daha önce kanser tedavisi görmüştüm ona baglı bir kayıp olduğu düşünülüyor benım tedirgin eden ben dısardan aldığım sesleri hışırtı lı alıyorum buda duymamı engelleyor sesler neden bu şekilde geliyor olabilir hangı doktora gittimse bır acıklama almadım bu konuda sessiz ortamda rahatım ama sesler geldim sol kulagımda sankı makıne çalısıyor sagdada cızırtılı gelıyor

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Selçuk Onart
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

- çok muhterem Kübra Hanım kardeşim bir Hekim olarak Size bazı sorular yönetici 1- özellikle çok büyük geçmiş olsun Efendim olmuşsunuz 2- ne kanseri olmuşsunuz başınıza boynunuza yakın bir bölgede miydi 3- Kemoterapi ve Radyoterapi yapılımı nerenize yapmadı nerenize uygulandı oyun mu mı

14 Ekim 2021 21:05
Prof. Dr. Selçuk Onart
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

- çok muhterem Kübra Hanım kardeşim bir Hekim olarak Size bazı sorular yönetici 1- özellikle çok büyük geçmiş olsun Efendim olmuşsunuz 2- ne kanseri olmuşsunuz başınıza boynunuza yakın bir bölgede miydi 3- Kemoterapi ve Radyoterapi yapılımı nerenize yapmadı nerenize uygulandı oyun mu mı

14 Ekim 2021 21:09
TK
Soru Sahibi

Yumurtalık kanseri için sadece kemoterapi aldım bunun dışında bir tedavi uygulanmadı ve üstünden 14 yıl geçti boyun bölgemle ya da kafa bölgemle alakalı bir durum yaşamadım ne bir ateşli hastalık yada travma olsun hiç bir şey yaşamadım

14 Ekim 2021 22:36
Prof. Dr. Selçuk Onart
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Yumurtalık kanseri kemoterapisi için kulağınızda böyle bir şey olması mümkün değil Her zaman beklerim kızım

15 Ekim 2021 17:21