SU
Soru Sahibi
11 Aralık 2017 04:10

İshal. askerim

Hocam mrb 2aydir sürekli ishalim ilk 1.5 ay tedavi gördüm bazı tetkikler yapıldı gaita kan falan mikrop ve kan görüldü gaita da sonra ilaç kullandim reflor. Ama 10 gün geçti tekrarladı 2haftadir tekrar ishal oldum kendimce günde 5tane muz yedim aspirin gazoz yaptım patates haşlamasi falan yaptım bi kereligine biraz geçer gibi oldu sonra devam etti askeri personel olduğum icin doktora gidemedim prof. Yok cevremdeki hastanelerde.şimdi geceleri dahi uyuyamıyorum çünkü aşırı boğaz kuruluğu yapıyor aciyor. Şimdi refloru veren aynı uzman hekime gidicem ama sizede danışmak istedim

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Sarıkaya, ishalin bir çok nedeni olabilir ancak 2 ay gibi uzun süreli ishallerde barsağın incelenmesi iyi olur. Bir gastroenteroloji uzmanına görünmenizde fayda var.

12 Aralık 2017 08:58