GM
Soru Sahibi
12 Ağustos 2017 03:24

İnvisalign tedavisinden yararlanabilir miyim

Benim üst dişlerim yamuk ayrıca damağım da darlık varmış çene genişletme ameliyatı olabiliceğimi söylemişlerdi ama ameliyata gerek Yok diyen doktorlar da oldu tel taktırmadan ve ameliyat olmadan invisalign tedavisinden yararlanabilir miyim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Fethi Bayar
Diş Hekimi

MERHABALAR Anlattığınız kadarıyla tedavi planı belirlemek zor.Ama damak darlığı büyüme ve gelişme döneminde tedavisi çok daha başarılı bir sorundur.İlerleyen zamanlarda da tabiki tedavi edilebilir.Sizi daha net aydınlatabilmek için kliniğimize bekleriz.Geçmiş olsun.

27 Ekim 2017 01:19