ee
Soru Sahibi
14 Ekim 2015 18:28

iltihaptan nasıl kurtulurum

labia minora iç dudak kısmında iltihap kistleri çıkıyor ve çok fazla ağrım oluyor iltihap patladıktan sonra ağrı ve şişlik gidiyor. Küçük küçük bir sürü iltihaplı noktalarda var. Şişlik döneminde cipro 750mg ve mantazol krem kullanıyorum. bir çok doktora gittim ve çözüm bulunmadı ve şekil bozuklu var estetik mümkün müdür. Ne olabilir . nasıl tedavi edilebilir şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba öncelikle iltihabı bitirmeli sonra estetik yapılır muayene için*** *** ** den randevu alabilirsiniz

15 Ekim 2015 09:17