AS
Soru Sahibi
7 Ocak 2020 18:25

İlişkiden 15 gün sonra beta 0,0

Hocam Merhaba benim bi sorum olucaktı da sürtürünerek ilişki yaşadım ayın 19unda bi boşalma olmadı ama zevk suyu gelmiş olabilir, bakireyim. İlişkiden 7, 8gün sonra regl oldum 13 gün sonra idrar testi yaptım negatif çıktı, ilişkinin 15. gününde kan testi verdim beta 0,0 çıktı, idrar yollarımda enfeksiyon varmış doktor antibiyotik verdi kasıklarım ağrıyor, midem yanıyor ve miğdem bulandığı için korkuyorum hamilelikten, bi kaç güne tekrardan test yaptırmama gerek var mı yoksa sonuç kesinlikle doğru mu hamile olma olsalığım hala var mı? Birde beta 0,0 Çıkması normal bir değer mi yükselebilir mi geç döllenme gibi bir olay olduğu için?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Melek Büyükkınacı Erol
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Gebelik testiniz negatif . ama siz bir test daha yapın . Sonuca göre takibi Bırakın. Geçmiş olsun

8 Ocak 2020 10:08