YU
Soru Sahibi
10 Temmuz 2014 13:35

idrarın kan gelmesi

Merhaba, 15 gün idrarım kan idi sonrasın da aralıklı olarak geldi. Ürolog,nefrolog ve jinekolog'a göründüm, ( kan-idrar tahl-üriner sistem doppler-I.V.P-sistoskopi tetkikleri yapıldı,sadece eritrosit biraz fazla sınırda gibi,sağ böbrekte en fazla mercimek büyüklüğünde taş göründü. Kullandığım ilaçlar lustral,seredite,desmont,erdostin,migren tuttuğunda apranax ve multivitamin. Sonuç olarak bana apranax kullanmayacaksın ve 3ayda1 kontrol olacaksın dendi. Arada bir idrarım kan olarak gelmekte..(denemek için apranax içtim kan geldi) Ben tedirginlik yaşıyorum sürekli bu durumdan dolayı..Sizin de görüşünüzü almak istedim. Teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

ANALGEZİK NEFROPATİ- YANİ AĞRI KESİCİ KULLANIMI SONRASI BÖBREKTE MİKROSKOBİK AHASRLAR EKRARLAMASI İYİ DEĞİLDİR İLAÇ KULLANMAYIN NEFROLOJİ UZMANI TAKİBİNDEN AYRILMAYIN İDRAR-İŞEME SORUNLARI OLUŞURSA TEKRAR DEĞERLENDİRİLMELİDİR

21 Ağustos 2014 12:57