EH
Soru Sahibi
16 Mart 2022 10:53

Hocam lütfen yardım edin

İyi günler hocam 30 yaşındayım 3,5 sene önce psikiyatrik tedavi görmüştüm iyileşmiştim 1,5 ay önce yine nüksetti kendime yabancılaştım robot gibi oldum kafam tuhaf geliyor insanlar tuhaf geliyor biliyorum saçma ama acayip bir ruh hali aklım gidecek diye çok korkuyorum 2 aydır doktorumun verdiği eski ilacım olan anafranil 75mg akşam içiyordum 1 haftadır sabahları paxerada verdi doktor son bir kaç gündür daha kötüye gidiyor sanki hayatta değilim vücudumla bütünlüğüm gitmiş gibi ben neyim hissi kendi kendime ben insanım diyorum hocam ben iyileşirmiyim aklım gidecek diye çok korkuyorum lütfen cvp verin dayanamıyorum

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Psk. Dan. Okan Tiring
Psikolojik Danışman

Merhabalar, sizin durumunuza baktığımda sadece ilaç tedavisi değil, ilacın yanında psikolojik destek ile ilerlemenizin daha iyi olacağını düşünmekteyim. Yoksa tekrar tekrar kurtuldum diyerek sadece günü kurtarmış olabiliyoruz. Günü değil, altta yatan asıl problem üzerine çalışarak hayatınızı daha iyi hale getirmeye çalışmalıyız. En kısa sürede ilaçların yanında psikolojik destek almaya da başlayınız. Sağlıcakla kalın

24 Mart 2022 12:27
EH
Soru Sahibi

Çok teşekkürler cvp verdiğiniz için Hocam iyi olurmuyum kaç gündür daha kötüy oldum kopmalar oluyor aklım gidecek diye çok korkuyorum sanki hayatta değilim ben neyim kendi kendime ben insanım diyorum hocam ilaçlarımı içiyorum piskolojik destek Online sizden alabilirmiyim hocam ben iyi olurmuyum

24 Mart 2022 13:22
Uzm. Psk. Dan. Okan Tiring
Psikolojik Danışman

Merhabalar tekrardan, bilgi almak için *** *** ** numarasını arayabilirsiniz. Sağlıcakla kalın

25 Mart 2022 16:25