TS
Soru Sahibi
28 Mart 2021 21:29

Hocam hipotiroidi

Hocam hipotiroidizm tedavi olmaz ise sorun olur mu acaba. Benim bir şikayetim yok kan değerlerimi gösterdiğim iki doktor hipotiroidin var dedi. Değerlerim şu şekilde : TSH - 3.07 / FSH :8.94 / Lh : 6.91 / E 2 : 57.62 / prolaktin : 15.28 / serbest T4 :3.4 kesin tedavi almam lazım mı düşünceniz nedir sağlıklı bir bireyim sorunum yok Hocam bu soruyu cevaplarsanız sevinirim diğerine yanlış mail adresi yazmışım

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Oğuzhan Koca
Tıbbi Biyokimya

Uzaktan soyleyebilecegim bir durum degil. Bir endokrinoloji uzmanina muayene olmaniz yerinde olacaktir. Saglikli gunler dilerim.

2 Nisan 2021 01:29