SB
Soru Sahibi
1 Şubat 2017 16:01

Hiperprolaktini

Merhaba hocam, 19 yaşındayım bekarım tahlil yaptırdım prolaktin seviyem 46 çıktı. Doktorum dostinex verdi ve endokrinoloji bölümüne gitmemi söyledi ne yapmalıyım ilacin birçok yan etkisi olduğu yazıyor.Mr, röntgen çekilmeden ilaca başlayayım mi sorun olur mu

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Polaktin düzeyini yükselten bir fizi neden var onun için endokrinoloji kliniğine müracat etmeniz ve onun araştırılması uygun olur.selsm ve sevgilerimle

1 Şubat 2017 16:19