ek
Soru Sahibi
20 Ocak 2016 19:15

Hip zirkonyum&Normal zirkonyum dişlerin aralarındaki farklılıkları nelerdir (detaylı anlatırsanız)

Merhaba hocam acaba normal zirkonyum dişlerle HİP zirkonyum dişlerin arasında ne farklılıklar var ve fiyatta çok fark varmı hocam hip zirkonyumlar normal zirkonyum dişlerden dahamı uzun süre ağızda kalabiliyor hocam kısada hip zirkonyumla normal zirkonyum dişlerinin aralarında ne farklılıklar var daham uzun süre ağızda kalıyor dayanıklımı bunları detaylı anlatırsanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ufuk Gökyayla
Diş Hekimi , Restoratif Diş Tedavileri

Hip zirconyum biraz daha sert bir yapı, dayanıklılık açısından bir şey söyleyemeyeceğim.biz normal zirconyumlardan son derece memnunuz. 10 sene kullanan ve kullanmaya devam eden hastalarımız var.iyi planlanmis ve hassas laboratuvarlarda yapılan işlemler size sorun çıkarmaz.

20 Ocak 2016 20:32