no
Soru Sahibi
3 Aralık 2017 14:07

heyecanlama

merhaba damla hocam bi sorum olacakti sorum heyecanlaniyorum durduk yere bazan siddetli heyecanlandigimdada bazen mideye vuruyor bazen bogaza en cokda goze vuruyor goze vurduktan sonrada agri olusuyor sonraa kendimi garip hissetiyorum durduk yerede sinirleniyorum ne olmus olabilir hocam ne hastalik olabilir

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba osman bey, bu hislerinizin hangi durumlarda oluştuğunu öncelikle keşfetmenizi öneiririm. Somrasında dilerseniz bu konuda psikolojik destek alabilir bu rahatszılığınızı aşabılırsınız. Teşekkürler

12 Aralık 2017 12:23