BM
Soru Sahibi
28 Ekim 2020 08:15

Hemoroıtsıkayetı

Hemoroıtsıkayet Hocam saygılar esımde iç basur var bunun için proktolog melhem fitil verildi tecrübeli bir uzman olarak başka tedavi veya ilaç onerınız yokmu kuyruk sokumu civarı önde ağırlık hissi bu hastalığın ılerledıgınımı gozterır ırıtabl kolon hastasıyım deprıdat fort ocıyorum tecrübeli bir uzman olarak başka ne tur ilaç ve onerınız olabilir Dr tranko buskas verdi günde bir tane ocıyorum bağımlılık yapar korkusuyla devamlı ıcmıyorum nasıl davranayım

1 cevap
Cevaplar (1)

Hemoroid için en iyi tedavi sıcak oturma banyosu ve kabız kalmamaktır. Ayrıca Daflon 2x1 kullanın 1 ay.

28 Ekim 2020 10:22