ZY
Soru Sahibi
10 Şubat 2020 19:36

Hemoroit şüphesi

Merhaba maksat bölgesinde büyük bir morluk var durmadan tuvalete çıkmam gerekiyor.Ara sıra ise yanma ve kaşınma oluyor Tehlike var mı acaba Ve doğal bir çözümü var mı

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. MUSTAFA BOLAT
Genel Cerrahi , Proktoloji

Merhaba Yusuf Bey makat bölgesinde mor şişlik hemoroid yada anal hematom olabilir , emin olmak için bir proktoloji uzmanına gözükmenizde fayda var. geçmiş olsun

11 Şubat 2020 12:50
ZY
Soru Sahibi

Peki ya bir dogal çözüm oneriniz var mı

11 Şubat 2020 13:36
Op. Dr. MUSTAFA BOLAT
Genel Cerrahi , Proktoloji

Bir proktoloji uzmanına gitmenizi net bir tanı konması gerekiyor Yusuf bey .

11 Şubat 2020 15:06