YS
Soru Sahibi
11 Ağustos 2017 18:33

Hamilelik mi

Hocam akşamdan sabaha kadar kasık agrım oluştu adet olacağımı sandım fakat kanamam olmadı sulu kahverengi akıntı geldi ertesi günü çok az bir kere akıntımda kan vardı tekrar ertesi günü az kan geldi akıntımda kesildi tekrar ertesi günü akıntımda yine kan az geldi bu ne anlama gelir kan tahlili yaptırdım 1.7 cıktı ama adetine normalde 37 38inci günlerde oluyorum bu kasık ağrısı başlangıcı 22inci günü başladı ve şuan gün içerisinde gelen beyaz bi akıntım var cevabınızı bekliyorum teşekkürler.. ..ne olur cvp atın artık kafam çok karışık doktora gittim hiç b sey demedi ilaç yazıp gönderdi..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hilal Bayram
Kadın Hastalıkları ve Doğum

1 hafta sonra gebelik testini tekrarla emin olmak için adet güzel gelirse sorun yok . Biraz bekleyin

16 Ağustos 2017 09:16