ST
Soru Sahibi
20 Eylül 2021 10:22

göz siğili

Merhabalar. Yaşım 26, çocukluk ta elimde tek bir siğil vardı daha sonra çoğalmaya başladı. Kyrioterapi ile donduruldu şuan elimde çoğu gitti ancak bu sefer de göz kapaklarım da ve kaş altım da var. Çok yüzeysel ve kabuksuz sadece kaşıntı yapıyor. Göze nasıl işlem yapılır?

1 cevap
Cevaplar (1)

Yakından görmek gerekir duruma göre yakma dondurma veya ilaç tedavisi planlanabilir

20 Eylül 2021 10:25