KS
Soru Sahibi
28 Mayıs 2017 02:36

Göz kontağı

Hocam mrh. 16 haftalık ikiz bebeklerim var. Bebeklerimden biri göz kontağı kurmuyor ismine tepki vermiyor. Boynunu tutuyor yüz üstü yattığında başını kaldırıyor kendi kendine gülüyor battaniyesini tekmeleyip üstünü açıyor yan dönüyor oyun halısında oynuyor renkleri takip ediyor özellikle kırmızı ve sarı rengi açıktığında ağlıyor ama göz kontağı yok rahatsızlığının tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz bu konuyla ilgileniyormusunuz yada hangi bölüme götürmemiz gerekir saygılarr.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cengiz Dilber
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Tabi ki ilgileniyoruz. Bir an önce bakmakta fayda var. Erken tedaviden fayda görür

29 Mayıs 2017 13:49