by
Soru Sahibi
24 Haziran 2018 04:36

göz kapaği iltıhabı enflamasyon blefarit

sayın hocam merhaba benim 3 yıldır devam eden sebore dermadit kaynaklı göz kapağı iltihabı blefarit hastalığım var birçok göz ve cilt doktorlarına gittim ancak fayda görmedim cilt doktoru göz kapaklarımda sebore dermatid olduğunu söyledi göz kapaklarımın üzerinde yağlanma kaşıntı ve gözlerimin üzerine akan yapışkan bir akıntı var bu akıntı göz kapaklarımdaki yağ bezlerinin doğru çalışmamasından kaynaklanıyormuş bu durumda göz kapaklarımda iltihaba neden oluyor göz doktoru bunu kendı bünyemin yaptığını söylüyor sürekli kortizon damlaları veriyorlar faydası olmuyor 40 yaşıma kadar böyle bir durumum yanı bu hastalığım yoktu acaba vucudumda bunu tetıklıyen bir rahatsızlık olabilirmi internette bu hastalığa dahiliye doktorlarınında teşhis alanına girdiğini tespit ettım acaba size muayeneye gelirsem bir faydanız olabilirmi yanıtlarsanız sevinirim teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, ben romatolojik hastalıklar uzmanıyım, anlattığınız konu dematolojinin uzmanlık alanı içerisinde. Bir dermatoloji uzmanı ile görüşmenizi öneririm.

29 Haziran 2018 18:04