DG
Soru Sahibi
9 Ağustos 2017 22:56

Göğüs büyütme

İyi günler , göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum ama düşük dozda (günlük 20 mg) roaccutuane tedavisi görmekteyim , bu ilacı kullanırken ameliyat olmam bir sorun teşkil eder mi , teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Cenk Tokat
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhab Roacutane karaciğer enzimlerin i yükselttiği için anestezi açısından testlerde önemlidir. Yüksek KC fonksiyon testleri, ilacın bu operasyon öncesi bırakılmasını gerektirebilir. Ameliyat açısından başka bir sorun teşkil etmez. Görüşmek üzere Op Dr Cenk Tokat Estetik Cerrahi Uzmanı Randevu ve detaylı bilgi için *** *** **

11 Ağustos 2017 08:37