YM
Soru Sahibi
9 Mart 2021 20:19

Göğis ağrısı ve batma

Hayırlı günler hocam nasılsınız iyisiniz inşallah. Hocam göğüs ağrısı var, iğne batması gıbı oluyor daha önce 2 kere pnömotoraks oldum. Bı hafta önce şehir dışına gıttım geldım, uçakla acaba onun etkisi mi? Nabzım yuksetk oluyor hep. Yarın gidecem şehir hastanesine, inşallah görüşz hocam. Sizin hastanızım bu arada 🤚saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

Murat, merhaba. Geciktim. Emeklilik işlemleri ile uğraşıyorum. Yakında özel bir hastanede işe başlayacağım. Son durumun nedir? İğne batması gibi ağrı genelde kas ağrısıdır. Geçmiş olsun. Haberleşelim. Esenlikler dilerim.

13 Mart 2021 17:36