BF
Soru Sahibi
28 Haziran 2020 20:15

Göbek deliği acısı

Merhaba göbek deliğimde acı ve kaşıntı var. İğne batıyor sanki. Şu an adet günümdeyim. Kist var yumurtalığımda 28 mm lik. O yapıyor olabilir mi? Ya da yoğun idrar yolu enfeksiyonu geçirdiğim için olabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Hatice Çelik
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Göbek deliğinizde büyük bir ihtimal enfeksiyon var. Yumurtalık kistleri yada idrar yolu enfeksiyonu buna neden olmaz. Genel cerrahi doktoruna muayene olmanızı öneririm.

29 Haziran 2020 18:51