CM
Soru Sahibi
20 Kasım 2014 14:09

Göbek Bağı Ağrısı (Yetişkin)

Hocam benim eşim 21 yaşında ve 3-4 yda bir yolda yürürken göbek bağında şiddetli ağrılar hissediyor. Yani göbek bağında bir problem olduğunu düşünüyoruz. Açıkçası yeni evlendik, yarın diğer gün eşimin hamileliği dolayısıyla karnı, dolayısıyla göbek bağı olumsuz etkilenebilecektir diye düşünüyorum. Acaba ne yapmamız gerekiyor? Yani hastaneye gitmeyi düşünüyoruz ama hangi servisler bakar bu duruma açıkçası bilmiyoruz. Genel Cerrahi mi yoksa kadın doğum uzmanları mı bakar bu duruma. Bir de göbek ağrıması ile hamilelik arasında bir olumsuz durum olur mu? Yani hamilelik durumunda eşim zarar görür mü bu durumdan.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Fatih Çiftçi
Genel Cerrahi , Gastroenteroloji Cerrahisi

Göbek ağrısı genel cerrahinin ilgi alanı, bir genel cerraha başvurursanız gerekli muayene ve bilgiye ulaşırsınız

20 Kasım 2014 20:34