TF
Soru Sahibi
30 Eylül 2018 09:50

Gençlik aşısı

Dr .Hilal Hanım şu an sizi CNN TÜRK'te izliyorum gençlik aşısından bahsediyorsunuz.Ben emekli hemşireyim ciddi anlamda anestezi ve bir çok ilaca alerjim var 54 yaşındayım vücüdu fit olmasına rağmen yüzümde belirgin beni rahatsız eden kırışıklıklar var gençlik aşısının ne kadar etkisi olur yada alerji olasılığı varmıdır tabi birde ücret konusu ...çok mu maliyetli bilgilendirirseniz çok sevinirim Sizinde son mesajınız gibi 'Hepimiz güzel şeyleri hakediyoruz' sevgiler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Hilal Koral
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Merhaba Kusura bakmayın yeni farrkettim yazınızı. H100 oldukça başarılı bir ürün içinde çok yoğun yapılandırıcı onarıcı maddeler var. 2-4 seans arası uygulanıuor kişinin ihtiyacına göre. Seans fiyatı 1000 tl ama size %20 sağlık personeli indirimi yapılır. Bize *** *** ** den bize ulaşabilirsiniz. İyi günler

2 Aralık 2018 10:31