GM
Soru Sahibi
21 Ağustos 2021 01:22

Geçmeyen mide ağrısı

Hocam ben uzun zamandır mide sıkıntısı çekiyorum son 2 yıldır daha kotuyum gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç kalmadı gastirt ve reflu olduğunu söylediler ilaç verdiler ama bi ise yaramadı benim midemde yanma ağrı batma oluyor karnım ağrıyor sürekli geyirme geliyor göğsüm ağrıyor kalbim çarpıyor yemek yiyemez hale geldim nefesim daralıyor nefes almak için esniyorum sürekli halsizlik var boğazım ağrıyor yutkunamıyorum bisey yesem hemen tuvaletim geliyor yediğimi geri çıkartıyorum zaten günde en az 4_5 defa büyük tuvalete çıkıyorum 4 ayda yaklaşık 10 kilo verdim artık canım bisey yemek istemiyor sıkıntı midemde mi bağırsağında mi yemek borumda artık nerdeyse hepsine bakmanızı istiyorum cunku artık dayanacak halim kalmadı edin hocam bide makatta bazen kaşıntı ve tuvalet yaparken acısma oluyor sürekli bazen peçete sildiğimde kan geliyor makattan hocam ne olabilir bu belirtiler

3 cevap
Cevaplar (3)

Gastroenterolog görse iyi olur

24 Ağustos 2021 09:46
GM
Soru Sahibi

Hocam gastroenterolojiye gittim endoskopi yaptı ama temiz dedi benim sıkıntılarım geçmedi ama

25 Ağustos 2021 13:59

Cerrahın yapabilecekleri kısıtlı

27 Ağustos 2021 11:09
GM
Soru Sahibi

Hmm anladım hocam gastoentorolojiye tekrar gidecem sağolun

28 Ağustos 2021 02:11

Cevap verildi

30 Ağustos 2021 10:19