ÖT
Soru Sahibi
1 Ağustos 2017 17:56

gebelik şansım var mı

merhaba hocam.24 yaşında 2 yıldır evliyim.aralık ayında 2 aylık bebeğimin kalbi durdu kaybettik.4 aydır korunmuyoruz hamile kalamadım.dün doktora gittim alttan muayene etti.adetin 13.günüydü yumurta tembelliği olduğunu belirtti. fakat adet gecikmem hiç olmaz.2 ay daha bekleyelim yine gebelik olmazsa ilaç tedavisine başlarız dedi. yardımcı olur musunuz çok korkuyorum. bi tedavisi var mı bunun. bi evlat sahibi olabilr miyim yeniden :(

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hilal Bayram
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gebe kalabilirsiniz telaş etmeyin bir kere kalmışsınız düşükden sonra 6 ay bekleyebilirsiniz .yaşınız küçük adetiniz normal .biraz kendi haline bırakın selamlar

7 Ağustos 2017 19:57