OC
Soru Sahibi
19 Ağustos 2021 00:39

Gebelik ihtimali

Merhaba hocam dün erkek arkadaşımla sürtünme şeklinde ilişki yaşadık ikimizde ciplaktik ama o gobegime boşaldı bende vajinaya gidiyor diye tam emin değilim ama kendisi gitmedi yok dedi her ihtimale karşı islak mendille defalarca sildim umarım gitmemiştir ve adetimin son günüydü bitmişti adetim gebe kalma ihtimalim var mıdır teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murat Aksoy
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Adetli dönemde yumurtlama olmayacağı için gebelik ihtimali düşük olmakla birlikte, şüpheniz varsa ve tıbbi engel yoksa ertesi gün hapı kullanabirsiniz. Bir sonraki adetinizde de gecikme olursa test yaptırınız. Sağlıcakla…

19 Ağustos 2021 12:16