AE
Soru Sahibi
22 Nisan 2018 10:24

Gebelik beta hcg

İyi günler.Ben korumalı (prezervatif)ile bir ilişki yaşadım herhangi birşey olmadı nişanlım tereddütte kaldığı için ertesi gün hapı kullandım 20 saat sonra .daha sonra 5 gün sonra beta hcg baktırdım .0.5ten küçük çıktı 0.002 .herhangi bir sorun olur mu.hamile kalır mıyım

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murat Bulut
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hamile kalma olasılığınız çok düşük . Adet gecikmeniz olursa gebelik testini tekrar edin

1 Haziran 2018 08:13