AF
Soru Sahibi
25 Temmuz 2022 09:26

Gebelik

Merhaba hocam ben sevgilimle 25 haziran adet bittiği gün sürtünme yoluyla vajinaya boşalma olmadan bir ilişki yaşadım bakire ama vajinaya zevk suyu geldi ve ilişkiden 2 saat sonra ertes 72 hap kullandık 3 temmuzda kahve rengi ve pıhtılı kan geldi 6 haziran kesildi 19 temmuzda adet olması lazımdı olmadı ve 5 gün gecikti ve bir kaç gündür sarı kokusuz akıntı var gebe olma ihtimali varmı cevaplarsanız cok mutlu olurum yani ne yapacağımızı bilmiyoruz

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Nurgül Ulusoy
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, adetin hemen bitiminde olan ilişkilerde gebelik ihtimali düşüktür. Her ihtimale karşı ertesi gün hapı da almışsınız. Düzensiz kanama ve adet gecikmesi muhtemelen ertesi gün hapının etkisidir ancak yine de emin olmak İçin kanda gebelik testi yapılabilir.

26 Temmuz 2022 23:07