TG
Soru Sahibi
20 Aralık 2021 12:27

Gebe kalamama

Mrb yaş33 adet 3günü fsh3,19 lh7,27 tsh1,94 estradiol 364 amh 0,99 prolaktin normal değer yzyr rahimde polip gözüktü bir çoçuk var ikinci olmuyor 1 senelik korunmasız ilişkiyeyle hsg çekilecek eşten spermtest alınacak dr sonuçları gösteremedim değerler normal mi nasıl bir yol izlemeliyim cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Aykut Coşkun
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

ESTROJEN YÜKSEK. MUHTEMELEN BİR KİST VAR

22 Aralık 2021 10:17