EE
Soru Sahibi
6 Kasım 2014 10:43

frengi eksik tedavi benzeri bir durum olur mu

Merhabalar ılıskımden 17 gun sonra doktor tavsıyesıyle herhangı bır hastalıgım olmamasına ragmen doktor bey bunları yıne de kullan rısklı ılıskı sonrası tum hastalarıma verıyorum dedı ve bunları kullandım 17 gun sonra basladım kullanmaya 14 tane 100 mg tetradox 1 hafta surdu ve zitrotek 500 mg 1 kutu ardından ılıskıden 55 gun gectı ve yanma sıkayetıyle doktora gıttım mıkrop buldu idrar tahlilinde ve 1mg desefin tek doz ıgne ile piyelosepthy bır kutu verdı onu da dun bıtırdım benım sorum frengı uzerıne bende frengı varsa eger bu ılaclar yuzunden belırtı verecek olsa da vermemezlık yapıp gızlıce gelısır mı yani 1. ve 2. evreyı gostermemezlık yapabılır mı cunku bır nevi eksık tedavı yapılmıs gıbı oluyor frengı icin yoksa frengı varsa bende bu ılaclar sonucunda sadece bıraz gec mı 1. ve 2. evre belırtı vermeye başlar doktora da gıdecegım fakat sızın de yorumunuz benım ıcın cok onemlı cok sagolun

1 cevap
Cevaplar (1)

evet eksik tedaviyle 2. evreye geçmiş olabilir sifiliz testlerini yaptırın

7 Kasım 2014 17:40