KA
Soru Sahibi
26 Haziran 2021 11:42

Ezonofil neu LYm hakkında

Hocam merhaba kronik olarak neu düşüklüğü LYm yüksekliği var bu neden oluyor olabilir neu 30 ile 40 arasinda LYm 40 ile 55 arasında bu neden oluyor olabilir acaba vitamin mineral eksikliği mi var bunu olcturmeli miyim vitamin minerale hiç baktrmadim ardından ezonofil yüksekligi başladı son iki tahlilde ilk defa hayatım boyunca yükselmeye başladi hocam ezonofil yüksekligi HALSİZLİK yapar mı kanser ile bir alakası var mıdır bu durumun Eozonofil yüksekliği kanser mi demek halsizlik ve yorgunluk ile alakalı bir durum mudur kanser olabilir mi ezonofil yüksekliği

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özlem Er
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, Bu durumda İç Hastalıkları (Dahiliye) muayenesi ve değerlendirmesi uygun olur. İyi günler

28 Haziran 2021 08:32