KK
Soru Sahibi
3 Temmuz 2017 23:10

Evlilik korkusu

Merhaba Aytül hocam. Ben 19 yaşındayım ve evlilik hazırlıkları yapıyorum. Fakat evlilik ile ilgili birçok soru işareti ve korku yaşıyorum. Bu korkuları nasıl aşabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Evlilik korkusu iki tarafında yaşadığı bir durumdur. Başlıca iki sebebi vardır. Birincisi, kişinin üstlenmek zorunda kalacağı sorumluluklardır. İkincisi, insan ilişkilerine dair zorunluluklardır. Bu durumun sizin üzerinizde oluşturduğu korkular ve birtakım soru işaretleriniz için yardım almak isterseniz randevu alabilirsiniz. İyi akşamlar.

3 Temmuz 2017 23:47