AA
Soru Sahibi
9 Şubat 2021 01:55

EREKSİYON SORUNU

Hocam cinsel uyaran olmayınca penisin inmesi normalmi 15 16 yaşımda çok azgındım aşırı istek uyaran vardı sabah ereksiyonlarım oluyodu penisim inmiyodu ayakta olsun yatarak olsun ereksiyon kaybı olmuyodu ve aşırı sertti yıllardır porno izleyerek mastürbasyon yapıyorum ve şuan yaşım 18 penisimi sadece elimle kaldırabiliyorum cinsel uyaran yok kendiliğinden oynamıyo hiç sabah ereksiyonumda yok ve penisimi kaldırdığımda porno yardımı ve el yardımıyla yatarak ereksiyon ayakta ereksiyondan daha iyi ayaktada ereksiyon olabiliyorum ama zorla 2 sindede elimi çektiğim zaman 10 saniye sonra penisimden elimi çektiğimde inmeye başlıyo cinsel uyaran yok sabah ereksiyonu yok 1 yıldır böyle sizce benim durumum nedir %27 yağ oranım var boyum 1.76 kilom 92 bel ve kalçalarım yağlı ama önceden çok daha fazlaydı yani boyum attı azaldı eskisine göre ama eski ereksiyon çok kuvvetliydi yani 2 yıl önceki ereksiyon sabah ereksiyonlarımda oluyodu penisimde inmiyodu kaldırdığım zaman benim sorunum nedir herhangi kalp rahatsızlığım yok pompa falan kullanmadım cinsel ilişkiyede girmedim hocam uzun yazdığım için mazur görün kusura bakmayın lütfen hepsini okuyarak cevaplandırırsanız çok sevinirim Allah razı olsun artık mastürbasyondan eskisi gibi keyif almıyorum zevk için yapıyorum sadece bu arada penisimin boyuda 15 cm ve mastürbasyonu sadece zevk için yapıyorum elimle sertleştirebiliyorum sadece oynamadan kalkmıyo ve hep porno izleyerek yapıyodum hayal kurunca kalkmıyo uyaran olmuyo pornodan dolayı olabilirmi

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. İlker Akyol
Üroloji , Çocuk Ürolojisi

Biraz abarttığın kesin. Olayı rayından çıkarmış, sıradanlaştırmışsın. Çöpü dökmek gibi bir şey olmuş senin için. Yine de kan tahlillerini yaptırıp başka problem var mı diye de bakmak lazım.

9 Şubat 2021 09:25
AA
Soru Sahibi

Hocam mesela cinsel ilişkide düzelir bence ben sürekli kafamı pornoya alıştırdığım için bence artık uyaran olmuyo çünkü 2 yıl önce daha kilolu gösteriyodum mesela uyaran falan tavandı bayağı ereksiyon sıkıntım hiç yoktu sabah ereksiyonuda oluyodu 2.3 yıldır ben hep porno izleyerek yaptım hatta 12 yaşımdan beri yapıyorum mastürbasyonu toplamda *** *** ** kere yaptım hesaplarıma göre 5 6 yıl içinde 6000 kere yaptıysam bunun 5900 ü porno izleyerektir yani mastürbasyonuda bırakıcam bu nofab dedikleri şeyi yapıcam pornoyu tamamen beyinden temizliyomuş bence ozaman rayına oturur hocam herşey siz ne düşünüyosunuz çok nadiren rastladığımdada gece ereksiyonu oluyo yani gece kalktım rastgele ereksiyon olmuşum yani sabah hiç olmuyo  bide uyurken hafif bilinçaltım açıkken bişeyler düşününce ufakta olsa sertleşiyo penis hocam bide geçenlerde gece kalktım yanlışlıkla tabi istem dışı kalktım penis ereksiyon haldeydi ama ayağa kalkınca 20 saniye sonra sönmeye başlıyo

11 Şubat 2021 16:39
Doç. Dr. İlker Akyol
Üroloji , Çocuk Ürolojisi

Düzelir diye düşünüyorum.

11 Şubat 2021 17:35