CF
Soru Sahibi
26 Mayıs 2018 18:00

Emar sonucum

Merhaba Dr bey bel tutulması ve sğrısı şikayetiyle Dr gittim durum ilaçlı kalça ve bel mr ı istedi kalça mr sonucunda sağ adneks alanında maksimum boyutu 56 mm olarak ölçülen solid görünümlü çevresel kontrast tutulumu gösteren kitle lezyonu görülmektedir Dermoid olabilir histopatolojik değerlendirme önerilir yazıyor bu arada Adet düzensizliğim var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Selahattin Kumru
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Operasyon gerekebilir. Bi kadin dogum uzmanina gitmenizi oneririm

29 Mayıs 2018 17:10