ye
Soru Sahibi
16 Nisan 2019 20:26

Elmacık kemıgı kırığı

Doktor bey merhabalar ben 10 ay önce gecırdıgım trafık kazası sonucu elmacık kemiğim kırıldı ve kas altı goz altına toplamda 3 adet platin takılmıstı ben ozellikle kaşımdakı platin nedense cıkıntı yapıyor ve kotu gozukuyor ve ben bir yıl dolunca aldırmak ıstıyorum aslınla aldırmısken de hepsını aldırmak ıstıyorum bu mümkün mü aldırmamda bir sakınca var mı ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hüseyin Borman
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Vida ve plakların ele gelmesi rahatsızlık veriyorsa çıkarılabilirler. Kemik iyileşmesi tamamlandığı için sakıncası yoktur.

17 Nisan 2019 10:22