KB
Soru Sahibi
19 Ekim 2021 12:21

Ellerin yumruk sklinde

Hocam 36 hftalik dogum yaptim kizm suan 13 aylik . Algisi iyi yürumeye basladi benim tek sikntim genellikle elleri bostayken bas parmagi icnde yumruk yapiyor. Ben bu durumu 4 bes aylik iken farkkettm Ama el kullanimi da gzel esyalari kavrayabiliyor parmaklarini cmbiz tutusu seklinde tutup kucuk nesneleri alabiliyor diger cocuklara bkiyorm onlarin eli hep acik ama benim kizimin elleri ile isi bttiginde hemen yumrk sekline geri donmesi. Bunun nedeni ne olablir hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Faruk İncecik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

gelişimi normalse önemli bir duru yoktur, yine de bir doktora görününüz

20 Ekim 2021 09:52