AN
Soru Sahibi
1 Nisan 2021 20:20

Elimdeki siğil

Hocam merhaba. Elimin üzerinde yaklaşık bir aydır bir siğil çıktı. Eczaneden verrutol adında bir ilaç aldım. İlacı bir haftadır kullanmama rağmen herhangi bir değişiklik olmadı. İlacı her sürüşümde üzerindeki beyaz tabakayı çıkartarak mı ilacı sürmem gerekiyor yoksa üst üste sürmek mi doğrudur? Siğil için daha etkili bir yöntem var mıdır? Şimdiden teşekkürler hocam.

2 cevap
Cevaplar (2)

1 hafta kısabir süre iyileşmeiçin, daha zuzun süre kullanmalısınız ya da kriyoterapi koter gibi yöntemler uygulanabilir klinik ortamda.ilacı sürerken nazik birşekilde oluşan beyaz tabakayı kaldırarak ilacı sürün.

2 Nisan 2021 09:03
AN
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim hocam. İyi çalışmalar.. Kolay gelsin.

2 Nisan 2021 09:14

geçmiş olsun

2 Nisan 2021 09:30