öm
Soru Sahibi
15 Ağustos 2020 10:51

Ejekülasyonda hissizlik

Ejekülasyon da hissizlik Ejekülasyon boşalma sırasında hissetmeme orgazm olmama hocam sorunum şu öncelike pskolojik olduğunu düşünmeyin erkek kardeşim eli ile penisim ereksiyon haldeyken glans bölgesine eli çarptı istemdışı hafifbir ağrı oldu doktora gittim plak yok sorun yok diyip B vitamini verdi ancak 2019 aralık ayından beri bu haldeyim yaklaşık 6 ay oldu şöyle anlatayım önceden masturbasyon dan ve normal cinsel ilişkiden aşırı zevk alırdım sorunum şu fiziksel olarak bir ejekülasyon yani boşalma var hiçbir sorun yok ancak normalde eskiden ejekülasyon olurken zevk alırdım yada iyi kötü birşeyler hissederdim şuanda zevk kesinlikle yok hisde yok hiçbir şey hissetmeden boşalıyorum pskolojik değil organik bir sorun defalarca denedim şöyle kısa bir tanım yapayım hocam erkek kardeşim henüz 13aylık ve eli küçük ben sabah kalktığımda ereksiyon iken kucağımda otururken kardeşim elini yukardan aşşağı yaptı glans bölgesi baş bölgesine geldi buraya kadar hikaye böyle bunun ardından bu his kaybı başladı 6aydır yaptığım cinsel ilişki olsun masturbasyon olsun fiziksel olarak boşalma var ancak zevk ve his yok orgazmyok kısacası pskolojik kesinlikle ve kesinlikle değil çünkü bu travma olmadan önce herşey gayet yolundaydı hocam sizden ricam hangi tahliller gerekir bunun için ve sizce ne olmuş olabilir sinir hasarımı ya da damarmı boşalmada zevk almamayı hangi sorun sağlar yada travmatik sebeb ? bunu aşır ımerak ediyorum ve de Cialis önerirmisiniz yada farklı bir ilaç lütfen ama lütfen önerilerinize açığım biraz uzun oldu ama çok teşekkür ederim sizler iyiki varsınız ilaç ve öneri tavsiyelerinizi bekliyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

bir süre ara verin. ereksiyon sorununuz yok ancak zevk alamama ve orgazm sorunu var. Genelde psikolojik sebepli olduğu için bir süre cinsel deneyimden uzak kalın

19 Ağustos 2020 16:09