öa
Soru Sahibi
27 Ağustos 2017 03:47

egzema ve konazol

merhaba hocam. benim kafa derimde egzema var ... konazol şampuan kullanıyorum ve etkisini çok görmedim. hafta da bir kullanıyorum bu ama kabuklanma ve kaşıntı devam ediyor.. kullanma sıklığını arttır malımıyım konazolu sizce ?

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar,bu problemin ağızdan kullanılan hapları da mevcut,ancak yakından görmediğim için net bir şey söyleyemem şimdilik konazolu haftada 2 gün kullanın her kullanımda 5 dakika bekletin.Sevgiler

8 Eylül 2017 12:16