ŞE
Soru Sahibi
16 Nisan 2020 03:33

Dudak dolgusu

Merhabalar Neşe hanım. Muayenehaneniz açık mı acaba ? en yakın zamanda kalıcı dudak dolgusu için randevu almak istiyorum.

3 cevap
Cevaplar (3)

Elif Hanım merhabalar. Covid 19 pandemisi nedeniyle hepimizin sağlığı için evde kalmayı tercih edip kliniği de kapalı tutuyorum. Umarım en yakın zamanda bu kara günleri atlatır ve işimizin başına döneriz. Dudak dolgusu yapmak en keyif aldığım en güzel işlerimden biri ama.....:(((. Şimdilik maalesef randevu veremiyorum. Sağlıkla kalın.

17 Nisan 2020 15:19
ŞE
Soru Sahibi

Haklısınız teşekkür ediyorum 🙏

17 Nisan 2020 15:34

Bayram sonrasında ben çok az sayıda ve tam randevu saatinde gelen hastalarımı kabul etmeye başlayacağım. Kliniğe girdiğinizde maskeli ve tek başınıza içeri alacağım. Hastam ve benden başka hiç kimse olmayacak. Covid 19 açısından gerekli tüm önlemleri alarak işleminize başlayacağım . Bir hastam çıktıktan en az yarım saat sonra diğer hastamı içeriye alacağım. Gerçek anlamda aşı bulunup herkes bağışıklanana kadar böyle çalışacağız inşallah.

8 Mayıs 2020 15:25
ŞE
Soru Sahibi

Merhabalar Neşe hanım randevu almam mümkünmü acaba dudak dolgusu için ?

4 Haziran 2020 20:38

Sizin randevunuzu telefonla arayan arkadaşınız aracılığıyla vermiştik zaten. Size önerdiğim dolgu öncesi korunmak için olan ilacı 5 gün süreyle kullanmış olmanız gerekiyor. Görüşmek üzere.

11 Haziran 2020 13:32