BG
Soru Sahibi
25 Eylül 2020 00:47

Dövme ameliyatı

Hocam iyi günler, sol kolumda 2 tane dövmem var birisi 4-5 cm digeri 8-9 cm. Lazer tedavisi gördüm ama gitmiyor gitti az kaldı diye kandırıldıgımı hissediyorum. Askeriye ve polislikten elendim kaç defa kazanmama rağmen. Hocam ameliyatla sildirmem için nasıl ulaşabilirim size ve fiyat aralıkları ne kadar ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Avni Hakan Ölmeztürk
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba muayene etmeden fiyat bilgisi veremiyoruz... klinigimize gelirseniz yardımci oluruz..

5 Ekim 2020 00:36